Кам’янець-Подільська
Районна Державна Адміністрація
Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Головна


Актуальні новини:

Урочисте відкриття газопроводу середнього тиску у селі Суржа  Кам'янець-Подільського району

Дата створення: 17:40 23.10.2018, Переглядів: 12

Сьогодні, 23 жовтня, у селі Суржа  Кам'янець-Подільського району відбулося урочисте відкриття газопроводу середнього тиску. Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Василь Сукач, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Ірина Камінська, голова районної ради Віктор Кривак, заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак, Кадиєвецький  сільський голова Валентина Мартинюк та  жителі села.

100-річчя від дня заснування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Дата створення: 17:00 22.10.2018, Переглядів: 27

Сьогодні 22 жовтня у міському будинку культури  відбулись  урочистості з нагоди відзначення 100-річчя від дня заснування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. 

Районна програма "Подільська родина"

Дата створення: 10:47 22.10.2018, Переглядів: 14

21 жовтня повернулися із запланованої екскурсії зі Львова учасники АТО та їх родини. Даний захід відбувся на виконання районної програми "Подільська родина", метою якого є психологічна адаптація учасників АТО та їх родин до соціуму та співіснування у мирному сьогоденні, зняття тривожності і налагодження взаємовідносин у родинному колі.  Дякуємо народному депутату України Володимиру Мельниченку за допомогу в організації чудової екскурсії та гарно проведений час


Випадкові фото:

Перейти у фотогалерею »